צוות

רונית בר – ראש תחום התנדבות, משפחות ופנאי בג'וינט ישראל, אשת חינוך וקהילה ויזמת חברתית, המתמחה בתחום הנוער והתנדבות בין מגזרית. מנהלת את "מיזם ההתנדבות הישראלי" לרונית שנות ניסיון רבות בתחום הנוער בסיכון, בעבודה עם נערות ונערים בחינוך הפנמייתי. ניהלה את תוכנית עמ"ן, עיר מתנדבת נוער, תכנית לקידום ופיתוח התנדבות הנוער בישראל שותפות בין משרד החינוך, הגוינט ישראל והרשויות המקומיות. מקדמת תכניות בין מגזריות: התנדבות משפחתית ומודל מכב"י כעיר מתנדבת. בוגרת מכון מנדל ובעלת הסמכה בניהול בתי ספר וייעוץ ארגוני, בעלת תואר שני בניהול מצבי חירום ואסון. רונית שותפה לצוות המייסדים של "עמותת המודל החברתי הישראלי" וחברת ועד המנהל במועצה הלאומית להתנדבות. בת זוג לישי, אם לליאל, שובל, יונתן ועלמה. מתנדבת יחד עם משפחתה בעמותת החלמה חלומית.

ליאורה ארנון - מנהלת פיתוח ידע בג'וינט התנדבות ומנחה במערך ההדרכה של ג'וינט התנדבות. עוסקת בהמשגת מודלים מהשטח לניהול והפעלת מתנדבים, בייבוא של ידע חדשני ומעקב אחר מגמות חדשות וטרנדים בעולם ההתנדבות. מרכזת את פורום "מדידה, ידע ומחקר" במיזם ההתנדבות הישראלי. בעלת ניסיון בליווי וייעוץ לארגונים בתהליכי ניהול מתנדבים אפקטיביים. כיהנה כסמנכ"ל פיתוח בעמותת "נדב- המרכז הישראלי להתנדבות נוער" והייתה מנהלת מחוז מרכז בעמותת "ידידים-למען הנוער והחברה". ליאורה מתנדבת כחברת ועד מנהל של עמותת "סהר-סיוע והקשבה ברשת", נשואה לאלכס ואמא לאיתמר ואלעד.

תמר ברגר-יעקב - מנהלת פיתוח טכנולוגיות בג'וינט התנדבות ומנחה במערך ההדרכה של ג'וינט התנדבות. עוסקת בפיתוח טכנולוגיות חדשניות לקידום התנדבות, בפיתוח תכניות התנדבות וירטואליות ובהטמעה של מערכות לניהול התנדבות. מרכזת את פורום "העלאת מודעות וטכנולוגיה" במיזם ההתנדבות הישראלי. הנחתה את תכנית עמ"ן-עיר מתנדבת נוער בצפון. הקימה את תכנית "סטודנטים בונים קהילה" בנתניה. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובפוליטיקה וממשל. נשואה לשלומי ואמא לירדן ושחר.

מירב לוי –  מנהלת הדרכה בתחום התנדבות בג'וינט התנדבות. עוסקת בפיתוח מסגרות למידה למקצוע העוסקים במלאכת ניהול והנהגת המתנדבים. מרכזת את פורום "הכשרה והתמקצעות" במיזם ההתנדבות הישראלי. הקימה את הפורום למנהלי/ות התנדבות הייחודי בחברה הישראלית. ניהלה את המכון ללימודי התנדבות בעמותת נדב, המרכז הישראלי להתנדבות נוער וצעירים. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קהילתית מאוניברסיטת בר-אילן וערכה תזה בתחום ניהול התנדבות בני נוער בערי עמ"ן (עיר מתנדבת נוער). מתנדבת בניידת הלילה של עמותת עלם. מאמינה שהתנדבות היא דרך חיים.

מימי סימבליסטה – שמואלי – מנהלת תוכנית התנדבות משפחות, ועוסקת בהנחייה והדרכה במערך ההדרכה של ג'וינט התנדבות. בעלת נסיון וידע בתחום של התנדבות נוער ומבוגרים בקהילה: רכזת נוער ורכזת תחום ההתנדבות הנוער בעיירית גבעתיים. הובילה את ההקמה של סיירת ההורים המתנדבים בעיר. בעברה שליחה של הסוכנות היהודית בצרפת. בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, ותואר ראשון במדעי המדינה והיסטוריה של מזה"ת, נשואה ואמא לכרמל.

איריס פינקלשטיין – מנהלת פיתוח יוזמות התנדבותיות לבני/ות נוער בג'וינט התנדבות ומנחה במערך ההדרכה של ג'וינט התנדבות. מרכזת את פורום "התנדבות בעולם העבודה" ופורום "אסדרה וחקיקה" במיזם ההתנדבות הישראלי. מנהלת את הקליניקה המשפטית לזכויות אנשים עם מוגבלויות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן. בעברה עורכת דין במשרד עו"ד גולן, גולדשמידט ושות', המתמחה במשפט אזרחי, מסחרי ודיני עבודה. במקביל שימשה כעוזרת הוראה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן. בעברה עסקה בהדרכה של בני נוער במסגרת עמותת "טבקה" וריכזה בהתנדבות את פעילות עמותת "הלב במשפט" באוניברסיטת בר-אילן. בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן .

 

2 תגובות על הפוסט “צוות

 1. שלום רב!
  שמי שחף, אני רכזת של מרכז הסמינרים "דרך- לחינוך ציוני ולשינוי חברתי", של בוגרי תנועת "המחנות העולים". אנחנו מעבירים סמינרים רעיוניים-ערכיים לתלמידי תיכון ברחבי הארץ.

  בעוד שבועיים, 7/1/15 יום רביעי, אנחנו מעבירים סמינר לשכבת י' בנושא "להיות אזרח" המעודד מעורבות חברתית, התנדבות ותרומה לקהילה.
  חלק ממטרות הסמינר הן חשיפה למציאות החברתית ונתינת השראה לעשייה ואקטיביות. מתוך כך, היינו רוצים לקיים עם התלמידים התנדבות של כשעתיים בעיר או באזור. אנחנו מחפשים מקומות שניתן להתנדב בהם (אריזות מזון, איסוף מצרכים, צהרוני ילדים, בתי קשישים וכד'). מדובר בכ-160 תלמידים, המחולקים לקבוצות קטנות (למקומות התנדבות שונים), בין השעות 12:00-15:00.
  האם תוכלו לסייע לי במציאת אפשרויות להתנדבות באזור בתאריך ובשעות המדוברים?

  אשמח לתגובתכם בהקדם!
  תודה מראש,
  בברכת המשך עשייה ברוכה ויום נעים.
  שחף ברקאי

 2. הי שחף,
  נסייע בשמחה, אהיה איתך בקשר דרך המייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>