4 טעויות שכדאי להימנע מהן כשאתם בוחרים סוככים עבור העסק שלכם

סוככים יכולים להוסיף טאץ' של יופי ואסתטיקה לבית העסק שלכם. לכן זה לא מפתיע שכניסה שיש מעליה סוככים תגביר את תנועת הלקוחות שייכנסו לעסק. סוככים הם גם פונקציונליים וגם דקורטיביים. הם מספקים מחסה קל ללא צורך בבניית קונסטרוקציות מיותרות. רוב הסוככים מותקנים על הקירות החיצוניים של המבנה, והם ללא ספק מצרך חיוני בכל פעם שיש אירועים משפחתיים או מסיבות חצר בשטח החיצוני.

 

סוככים יכולים להיות השקעה מצוינת עבור העסק שלכם, לכן חשוב לדעת מהן הטעויות הנפוצות שאתם צריכים להימנע מהן לפני שאתם מבצעים רכישה.

 

לפניכם 4 טיפים מהמקצוענים של www.alum-haifa.co.il שיעזרו לכם להימנע מטעויות אלה:

 

  1. בחירה במרקם בד לא נכון

יש מגוון גדול מאוד של בדים כשמדובר בסוככים, ויש גם יצרנים שונים אשר משפיעים על האיכות שלהם. בחרו בבדים בהתאם לעיצוב ולתקציב שלכם. כמו כן, חשוב מאוד לדעת את סוג החומר שממנו עשוי הבד ולבדוק אם הוא עמיד בפני תנאי מזג אוויר שונים. בחרו בבבדים בעיצוב מודרני שגם ישמרו על הלקוחות שלכם מוגנים מפני שמש ומים.

 

  1. קחו בחשבון את משקל הבד

בדרך כלל, סוככים מקובעים על הקיר מעל חלונות ודלתות, לכן חשוב לוודא שמבנה הסוכך יכול לתמוך בבד. חשוב מאוד לבחור בסוכך מתאים לכך, אבל אם הבד קל מספיק, הוא לא יכביד על מבנה התמיכה.

 

  1.  קחו מידות מדויקות

רוב העסקים אינם מבינים שחשוב למדוד את אורך הקיר בפועל ואת השטח אשר ידרוש סוככים. אם תבחרו בבד גדול מדי, זה יגרום לכך שבסופו של דבר יהיו שטחים של בד מבוזבז. לחילופין, אם אין מספיק בד, התוצאה תיראה זולה ולא נעימה לעין.

זכרו שסוככים מוסיפים ערך יוצא דופן, נוחות ויופי לעסק שלכם, ולכן חשוב שתיקחו מידות מדויקות על מנת שתוכלו לבחור נכון.

 

  1. בחירת הספק הנכון עבור החומר

רוב העסקים גם נוטים לשכוח כמה חשוב לבחור בספק הנכון, מפני שזה היבט חשוב של איכות החומר. מומלץ לבחור בסוככים שעשויים מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לטווח הארוך.

 

מרגישים שאתם מוכנים לבחור בסוככים הנכונים שישפרו את המראה החיצוני העסק שלכם? אל תחכו, עשו זאת עוד היום, וכך גם תוכלו להגביר את תנועת הלקוחות הפוטנציאליים.