5 טיפים לצילומי מוצרים כדי להציג את הטוב ביותר שהמותג שלך יכול להציע

מטרת צילום מוצרים אינה רק להפיק תמונות יפות; זה להציג את המוצרים שלך ולהגדיל את הערך שלהם. אתה יכול להראות את התועלת שלהם, איכותם, עדינותם ופירוטם. לקוחות מקבלים מקרוב את הדברים שהם הולכים לשלם עבורם.

 

חשוב לעשות זאת ממש מההתחלה. אתה רוצה להניח את כף הרגל הטובה ביותר שלך בכל פעם מחדש, בהתחשב בכך שהצרכנים מתמקדים מאוד בחזות ודימויים. כדי להפיק את המרב מצילומי המוצרים שלך, ודא שאתה עושה את הפעולות הבאות:

 

  1. בחר סטודיו על פני שטח אישי

זה אולי מפתה לצלם או לצלם בבית או במשרד, אך לפעמים אותם חללים או רקעים אינם מעדיפים צילום מוצרים. אמנם ניתן לערוך את הפנים והרקע של אנשים, אך הרבה יותר מאתגר להישאר נאמן למוצר בעזרת עריכה כבדה. עם גישה למספר רב של תפאורות, תפאורות ופרופסורים, כמו גם שליטה רבה יותר על הסביבה, וטיפים וטריקים מרובים הנפוצים בצילומי מוצרים, אולפן הוא הרבה יותר נוח.

 

  1. התמקדו בתאורה לצורך הבהירות

אולפנים עוזרים לספק תאורה בהירה ומקצועית יותר שנראית טבעית יותר ועוזרת להעניק אותנטיות למוצר שלך. צלמים ווידאוגרפים יכולים גם לעזור לכם לשחק עם צללים וצבעים, שיהיו מוגבלים ללא גישה לאולפנים.

 

  1. הוסף צילומי אורח חיים

צילומי אורח חיים הם אחת הדרכים היעילות ביותר להראות כיצד ייראה המוצר שלך בזמן השימוש. זה לא רק מראה את השימוש הנכון והמעשי בו, אלא גם מפתה את הצופים לרצות להחזיק את המוצר. זו דרך נהדרת לצלם את המוצר אשר יהיה, בין אם זה סווטשירט או מסנן קרינה. ראיית דוגמניות ואנשים אחרים המשתמשים / לובשים אותה מעניקה פרספקטיבה.

 

  1. השווה לסולם

עם זאת, תמונות אורח חיים אינן תמיד אפשריות, ובמקרה זה היא עוזרת להשוות בין אובייקטים אחרים לקנה מידה. גם אם זו היד שלך, צלחת ארוחת ערב או לוח, השוואה בין גודל המוצר שלך יכולה לעזור להקל על הלקוחות להחליט אם הם רוצים לרכוש את מה שאתה מוכר.

 

  1. התאם והניח מוצרים מרובים

בנוסף, אתה יכול גם למקם מספר מוצרים כפי שנהוג לעשות כשמציגים וריאציה או שילוב. לדוגמה, אותו עיצוב שקיים בארבעה צבעים שונים תמיד יכול להיות ממוקם אחד ליד השני כדי להציג את הטווח השלם, או שתוכלו לשדך תיבת אחסון עם בקבוק או תיק תואם כדי להציג אפשרויות נוספות.

 

צילום מוצרים ווידיאוגרפיה הם מאמץ יצירתי שיכול להיות די מהנה לעבוד עליהם. שכור את חברת הפקת הווידאו שלנו כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר לשיווק תמונות ווידאו למותג שלך, ועוזר לעולם לראות את כל מה שיש לך להציע!