עגילי יהלום צמודים: פריט חובה במלתחה של כל אישה

יש כמה פריטים שכל אחת צריכה שיהיה לה בארסנל האופנה שלה. שמלה שחורה קטנה היא חיונית לחלוטין, כמו גם מספר חצאיות שחורות, נוחות וקלאסיות (שמתאימות לבילוי במועדון לילה או לטקס הלוויה במשך היום, בהתאם לאורכן). בנוסף, צעיף יפה אחד (כדי לכסות את השיער שלכן במקרה של נסיעה ברכב עם גג פתוח, זוג מכנסיים צמודים ואלגנטיים (לראיונות או מפגשים לא רשמיים), ארנק גדול עד כדי גיחוך (שיהיה שימושי לפחות פעם אחת בחודש), וכמובן, זוג עגילי יהלומים.

 

יהלום קלאסי עשוי לבוא במגוון צורות וגדלים, מעגול ועד מרובע, מחצי קראט עד 2 קראט, והוא נחשב לתוספת המושלמת לכל תלבושת. יהלומים יכולים להתאים ליום וללילה, למשרד, לבית, לאירועים, או אפילו רק לנסיעה קצרה. עם זאת, ישנם כמה קווים מנחים שחשוב לבצע כאשר אתן בוחרות עגילי יהלום מנצנצים במיוחד לאירועים מסוימים. הראשון קשור לגודל. אתן כנראה תצליחו לסובב כל ראש בחדר שבו אתן נמצאות אם תענדו זוג עגילי יהלום מבריקים ומסנוורים שהם למעשה גדולים מדי עבורכן, וזה אף פעם לא רעיון טוב להיות מוחצן יתר על המידה. פשוט ומאופק הוא שם המשחק כשמדובר באבני חן שאתן עונדות קרוב לפנים שלכן, כך שאם אתן מעדיפות שאנשים יראו אתכן ולא יחשבו כמה ספרות יש לכן בבנק, נסו לדבוק ביהלומים במשקל של פחות משני קראט. במשך היום (או עם תלבושת יומיומית), ייתכן שתרצו ללכת עם אבן קטנה יותר, שפחות מושכת תשומת לב, בעוד שלאירועים בערב תענדו משהו קצת יותר נוצץ ובולט.

 

שני דברים אחרים שכדאי לשקול הם חיתוך וצבע. החיתוך, בפרט, יכול להיות חשוב מאוד. עיגול ומרובע הם חיתוכים סטנדרטיים עבור עגילי יהלום צמודים, אבל אתן בהחלט יכולות לבחור בחיתוך יוקרתי ומיוחד יותר, כמו חיתוך לב או אגס, כדי לתבל קצת את התכשיט המסורתי הזה. זכרו שתמיד תקבלו את הניצוץ הגדול ביותר מחיתוך עגול, אז אם היהלומים שלכן קטנים, החיתוך הנכון יכול לגרום להם להיראות גדולים יותר. באשר לצבע, אתן בהחלט רוצות יהלומים חסרי צבע ככל האפשר. בעוד שהיבט זה עשוי להיות פחות חשוב כשהתכשיט מונח על חלקים אחרים בגוף שלכן, אבל כידוע, אנשים מסתכלים על הפנים שלכן כל הזמן, כך שאבן חסרת צבע תהיה הרבה יותר בולטת באזור זה.

 

מוכנות למדוד כמה סוגי של עגילי יהלום צמודים? מעולה, אינכן צריכות להמתין עוד. התחילו לחפש לכן זוג יפהפה עוד היום.