כיצד ליצור פינת ארוחת בוקר נעימה

פינות ארוחת הבוקר הפכו למאפיין אדריכלי של בתים רבים בתחילת המאה ה-20. במהדורה משנת 1923 של מוסף שבועון פופולרי לנשים, נאמר כי "פינות" הן "מושלמות לעקרות בית שלא היו להן משרתים". המיקום ליד המטבח פירושו שעקרת הבית תוכל ליהנות מארוחת הבוקר עם המשפחה תוך שהיא נשארת קרוב למטבח. איך השתנו זמנים!

 

כיום פינות ארוחת הבוקר מיועדות לסעודה נינוחה. הן לא משמשות רק לארוחת הבוקר. פינות אלו יכולות להיות רב תכליתיות, המשמשות כאזור משחקים לילדים או תחנת שיעורי בית. הן חללים נוחים המעודדים שיחה ומרגיעים את הכאוס של חיי היומיום הקדחתניים. פינות ארוחת בוקר הן גם מקום נהדר להפגין את סגנון העיצוב שלכם.

ספסלים מובנים

הפינות המקוריות תוכננו עם ישיבה מובנית, בדרך כלל שני ספסלים בכל צד של שולחן מלבני. אם הפינה כללה חלון מפרץ, נוסף מושב חלון לישיבה דמוית תא. ספסלים היוו גם מקום אחסון נוסף. חללים אלה היו אידיאליים לארגון צעצועי ילדים או פריטים שהשתמשו בהם לעתים רחוקות. עם הבחירות של ימינו, הכוללות שולחנות מטבח בכל הצורות והגדלים, אין צורך להגביל את הסגנון שלכם. אתם יכולים להחליט לעבור מצורת סעודה של שנות החמישים למוטיב צרפתי עם החלפת כיסויי ספסל ושולחן מטבח.

שולחנות ביסטרו

שום דבר לא אומר רוגע כמו שולחן ביסטרו. בין אם מדובר בכוס קפה של בוקר או בכוס יין בערב, הסביבה האינטימית של שולחן ביסטרו מהווה התחלה או סיום מהנים ליום שלכם. שולחנות ביסטרו אינם רק אלה המוצגים בבתי קפה צרפתיים. הם יכולים להיות עשויים מחומרים כמו זכוכית או עץ. הם יכולים להיות מרובעים או עגולים.

 

אף על פי שחלונות היו חלק מהעיצוב המקורי, פינות ארוחת הבוקר יכולות להיות עליזות באותה מידה עם התאורה הנכונה ומוקדים צבעוניים. מדפים צפים עם כלי חרס מצוירים ביד יכולים להאיר כל חלל. אין מקום קטן מדי לשולחן הביסטרו הנכון.

ערכות מטבח

מההתחלה, פינות ארוחת הבוקר שימשו לארוחות משפחתיות מזדמנות. היה פשוט יותר לערוך את השולחן ולהגיש ארוחות עם חלל אוכל קרוב יותר למטבח. ככל שהחיים נהיו קדחתניים יותר, פינת ארוחת הבוקר הפכה למקום ההתכנסות של הבית.

 

ניתן לשלב את ערכות המטבח של ימינו בפינות בוקר, מה שהופך אותן למגוונות ביותר. הן מגיעות במגוון גדלים, עם מקומות ישיבה מארבע עד שמונה ומעלה. מערכת מטבח ניתנת להרחבה פירושה שיהיה לכם את הגודל המתאים לסעודה יומיומית ובנוסף גם מקום לאותם אורחים בלתי צפויים. עם סגנונות הנעים בין מסורתי למודרני, ערכות מטבח יכולות להתאים לכל תפאורה.

 

פינות בוקר כמו ערכות מטבחים משמשות לעיתים קרובות לב הבית. זו הסיבה שמציאת הריהוט הנכון היא חלק חיוני ביצירת חלל המשקף את הסגנון שלכם. בין אם אתם מחפשים מערכת מטבח מסורתית או שולחן ביסטרו אלגנטי, יש לנו את ריהוט המטבח שאתם מחפשים!

מאמר זה נכתב על ידי רוזטו רהיטי יוקרה מאיטליה.