כיצד למצוא את הגדר הטובה ביותר עבור חיית המחמד שלך?

אימוץ חיות מחמד זינק במהלך COVID-19. כעת, כאשר רבים מאיתנו חוזרים לעבודה, אנו בוחנים כיצד תוכלו לבחור את הגדר הטובה ביותר עבור חיית המחמד שלכם.

 

ראשית, שקול את גודל חיית המחמד שלך

גודל חיית המחמד שלך הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לחשוב עליהם בעת החלטה על סוג הגדר שתבחר עבור בעל החיים שלך. אם יש לך בעלי חיים גדולים כמו סוסים או בקר, זה בסדר שלגדר יהיו פתחים, אבל עבור בעלי חיים קטנים יותר כמו כלבים או חתולים, הגדר חייבת להיות מאובטחת לחלוטין כדי למנוע מהחיה לצאת מהחצר או האזור. כמו כן, עליך לשקול גם את החלל שבו תישכן החיה – ככל שהחיה גדולה יותר, כך תצטרך לגדר יותר מקום, וככל שתעלה יותר כסף התקנת הגדר.

 

שנית, מה הטמפרמנט של חיית המחמד שלך?

הטמפרמנט של חיית המחמד יכול לשחק גורם עצום בבחירת גידור. אם בעל החיים מתנהג היטב ואינו משוטט, גדר בלתי נראית עשויה להיות אופציה מצוינת. אם הכלב שלך רואה שטח פתוח ורץ מהר ככל שהוא יכול הרחק ממך, אזור עם שטח מלא וסגור לחלוטין עשוי להיות טוב יותר. הטמפרמנט של חיית המחמד יקבע גם את גובה וחוזק הגדר. אם החיה גדולה וחזקה במיוחד ושובבה, תרצו גדר חזקה וגבוהה שתוכל לעמוד בפניה. אם בעל החיים רגוע או אינו מסוגל לקפוץ מעל הגדר, סביר להניח שגדר קטנה יותר תצליח. מטרת הגדר היא למנוע בריחה, אז וודאו שהיא באמת עושה זאת.

 

לאחר מכן, האם חיית המחמד תגדל, או האם אתה מתכנן להשיג חיית מחמד אחרת?

חשוב לקבוע כמה שטח אתה יכול להרשות לעצמך לגדר, ולזכור את העתיד הוא רעיון טוב, כי כאשר אתה בונה שטח מגודר, לא תרצה לבנות אותו מחדש אם השטח הופך קטן מדי. אם בעל החיים שלך יגדל מהגדר הנוכחית שלך, או שאתה מתכנן לרכוש חיה אחרת בעתיד, זכור לבנות את השטח שלך כך שיתאים לשתי חיות מחמד ולא רק לאחת! קבלן גידור יכול לעזור לך לקבוע כמה יותר (או פחות) מקום יהיה צורך עבור חיות מחמד מרובות.

 

לסיום, שקול אילו גדרות הן במסגרת התקציב שלך

 עלות גדר חדשה מבוססת על חומרים, סגנון, כמה גידור צריך ואם מדובר בטכנולוגיה (גדרות בלתי נראות וכו'). קביעת תקציב מוגדר ובדיקה עם קבלן גידור באפשרויות בתקציב זה היא הרעיון הטוב ביותר. איזון בין הרצון לגדר יפה לבין היכולת של הגדר להכיל את חיית המחמד הוא חיוני. אם התקציב מצומצם מדי עבור גדר שמתאימה לסגנון שלך, כנראה שעדיף להקריב את הסגנון כדי לקנות גדר שתשמור על חיית המחמד שלך מלברוח.

 

ניתן גם להתקין שערים חשמליים.