רענון חדר שינה יחיד עם ריהוט אוניברסלי

לפני כשנה גיליתי את אחד ממותגי הרהיטים האהובים עליי עכשיו. זה היה ב-High Point מרקט בשנת 2018, ביקרתי באולם התצוגה של Universal Furniture לראשונה. כשנכנסתי לאולם התצוגה, זה הרגיש כמו חנות לחומרי בניין. האורות היו עמומים, מוסיקה בסגנון תצוגת אופנה התנגנה ברקע וכל הרהיטים היו מהממים. עברתי על כל הרהיטים באולם ונגעתי בבדים, פתחתי את המגירות והתיישבתי על כורסאות פלאש. אם ביקרתם אי פעם ב-High Point מרקט, אז אני באמת רוצה להדגיש את העובדה שישבתי על כורסאות פלאש. הרגליים שלי כאבו כשהגעתי לאולם התצוגה של יוניברסל. בשנה הבאה, יוניברסל תהיה התחנה הראשונה שלי. נדהמתי ממגוון הסגנונות והאיכות של הרהיטים. חברת יוניברסל כוללת קווי ריהוט מסורתיים ומודרניים והכל במחירים שלא יאומנו. כעת, אני מקווה לשלב את יוניברסל ברוב הפרויקטים שלי מכיוון שאני סומך על איכות הרהיטים והתמחור שלהם מנצח.

 

בחדר השינה הפרטי שלי יש לי ריהוט מקולקציית Spaces, שהיא קו בהשראת המאה החולפת. מאחר שיש ברשותי רהיטים מחברת יוניברסל באופן אישי, אני רוצה לשתף כמה מהפרטים שהופכים אותה לאחד ממותגי הרהיטים האהובים עליי. כל המגירות הינן מפרקי זנב. השידה שלי הגיעה עם תוסף מרופד ורך לתכשיטים שלי שנמצא בתוך המגירה העליונה. שתי המגירות התחתונות של השידה עשויות ארז, וכל מגירה מרווחת דיה לכל בגדיי. לשידת הלילה שלי יש תא נסתר עם שקעים ויציאות USB כך שאוכל להסתיר את כל הבלגן של הכבלים האלה.

 

הדבר הטוב ביותר הוא האיכות של חברת יוניברסל. עברתי דירות כבר פעמיים מאז שקיבלתי את הרהיטים שלי. זה כאב ראש גדול לפרק ולהרכיב רהיטים באיכות נמוכה. דברים בדרך כלל לא מתאימים כראוי, מסגרות נשברות ונוצרים קרעים בבדים, וכן נדרשות כמה שעות כדי להבין איך הכל מתארגן ביחד. עם רהיטי יוניברסל, לא היתה לי אפילו בעיה אחת להרכיב או לפרק אותם בכל פעם שעברתי דירה. זו הייתה ההקלה הגדולה ביותר שלא הייתי צריך לבזבז שעות בניסיון לחבר את הרהיטים יחד אחרי מעבר גדול.

 

אני באמת אוהב את הרהיטים של יוניברסל ולא הייתי כותב על כך פוסט ארוך בבלוג אם לא הייתי עומד מאחורי המוצרים שלהם במאת האחוזים. כל מעצב צריך שיהיה לו את יוניברסל ברשימת חברות הרהיטים האיכותיות במחירים סבירים.