התקנת שער הזזה טלסקופי

שערים טלסקופיים נועדו לאפשר לשער הזזה לתפוס פחות מקום לצד הפתח. זה אידיאלי במקום בו חלל הזזה קונבנציונאלי לא יעבוד, מכיוון שאין מספיק מקום לשער לגלוש לתוכו.

 

שערי הזזה טלסקופיים פועלים על ידי קטעים בודדים בשער המחוברים זה לזה וחופפים זה את זה כאשר השער נפתח לכיסוי פתח גדול יותר.

 

כמו בכל סוג אחר של מערכת שערים אוטומטית תמיד תהיה מידה של התאמה אישית, ולכן רבים מהרכיבים הטכניים ישתנו, הגודל, מפרט החומרים והמראה החזותי תמיד יהיו שונים מפרויקט לפרויקט כדי להבטיח את התפעול והדרישות האסתטיות של האתר מתקבלות במלואן.

 

גורמים טכניים שצריך לקחת בחשבון הם; רמת אבטחה, שימוש, בטיחות, שילוב מערכת בקרת גישה ושילוב זה עם אסתטיקה וקלות שימוש.

 

להלן 3 יתרונות וחסרונות של מערכת שער הזזה טלסקופית.

 

יתרונות-

 

חלל – שער טלסקופי ייפתח לחלל שקטן מהכניסה אליו הוא ממוקם. זה רעיון כאשר לשער הזזה רגיל אין מספיק מקום או מקום חניה מוגבל ושער הנדנדה לא יעבוד.

 

מהירות – שערים חשמליים נפתחים ונסגרים מהר מאוד. צריך לשלם הרבה מאוד כסף לבטיחות שערים (להלן).

 

ביטחון – יתרון נוסף של שערים טלסקופיים הוא בכך שהם נעים בצורה מהירה להפליא ולא ניתן לכפות אותם פתוחים ללא מינוף יוצא דופן.

 

חסרונות-

 

מפלסי קרקע – שיקול חשוב בעת ההחלטה אם שער טלסקופי מתאים לכניסה הוא כיצד מפלס הקרקע הוא, או ניתן להפוך אותו להיות. מכיוון שהמערכת משתמשת במסילה, חיוני שהשער הטלסקופי יפעל על קרקע מפלסית. אנו עובדים כרגע על מערכת שער טלסקופית שלוחה כדי להתגבר על סוגיה זו ואנחנו נפרסם עדכונים לאחר השליטה בה.

 

בטיחות – אם לא מוגדרים כראוי שערים טלסקופיים יש פוטנציאל מסוכן מאוד. לא נתאים ראש מסילות (קוצים) בחלקו העליון של השער – מכיוון ששער ההזזה הטלסקופי הופך למעשה לגוזם גידור ענק! נצטרך גם לסמן את השער, סורגים פתוחים אינם ממליצים כלל מכיוון שכל חלק גוף שיגיע בין הסורגים ייפגע בעת הפתיחה. אפשר לקבל עיצוב בר פתוח בעזרת וילון בטיחות לייזר.

 

עלויות – שערים טלסקופיים הם מאתגרים מאוד מבחינה טכנית, זה לא משימה עבור מתקין השער הממוצע שלך. זמן רב צריך להיכנס לתהליך העיצוב והם מתארכים להתקנה כפולה בגלל אופי הגדרת מערכת הכונן, הצמדות, 2 רצועות על X וכל הבטיחות הנוספת הנדרשת. המערכת תדרוש גם מנוע משודרג ותזדקק לתחזוקה שוטפת מכיוון שכבל המתח ידרוש התאמה. בדרך כלל אנו בונים את המערכת במפעל שלנו ובודקים אותה, ואז מפרקים ומתכנסים מחדש בכניסה של לקוחות. בגלל כמות העבודה והעלות החומרית הכרוכה בכך איננו מתקינים שערי הזזה טלסקופיים בפחות מ- £ 15,000 + מע"מ