דברים שלעולם לא כדאי לך לקנות באינטרנט

עתיקות

אם אתה בשוק לרכוש עתיקות יקרות ונדירות, השוק המקוון הוא כנראה לא היכן שאתה רוצה לחפש. למרות שהאינטרנט יכול לשמש נקודת התחלה טובה למדידת ערך הפריט שאתה מחפש לקנות, בסופו של דבר אתה צריך ללכת לבית מכירות פומביות מוסמך או למשווק עתיק כדי לקבל עתיק אותנטי.

 

פִּחלוּץ

תאמינו או לא, אנשים רבים יפנו לאינטרנט כדי למכור פחלוץ בלתי חוקי – ואם אינכם יודעים מה ההבדל בין מה אפשר ולא ניתן למכור, אולי פשוט תמצאו את עצמכם רוכשים סחורה. לדוגמא, "בכל מדינה באיחוד, זה חוקי לצאת לירות ברווזון, אבל זה עבירה למכור את הברווזון הזה", הסביר הפקיד פול רימר לכתב העת Men's Men's Journal.

 

משקפיים 

תלוי עד כמה הראייה שלך גרועה, המשקפיים שלך הם משהו שתצטרך ללבוש כל יום – ובגלל זה, אתה רוצה לוודא שהמסגרות שאתה בוחר אכן מחמיאות לך.

 

אבל אם אתה קונה את המשקפיים שלך באינטרנט, אתה מאבד את היכולת לנסות משקפיים שונים ובכך נותן לעצמך זריקה אחת בלבד כדי למצוא את הזוג המושלם.

 

אמצעי מניעה לשעת חירום

כשמדובר בכל דבר שנכנס לגופך ומשפיע על ההומאוסטזיס הטבעי שלך, לעולם אינך יכול להיות זהיר מדי. ובמקרה של אמצעי מניעה לשעת חירום, חשוב פעמיים ללכת לבית מרקחת כדי לבצע את הרכישה, מכיוון שנטילת התרופה כוללת תופעות לוואי לא נעימות רבות.

 

תוספי ויטמינים

קמעונאים מקוונים של SunscreenSketchy יעשו כל מה שנדרש כדי להיפטר מהמלאי שלהם, כולל שינוי תאריך התפוגה על בקבוק קרם הגנה. למרבה הצער, המשמעות של זה עבור מי שרוכש את הבקבוק אמר שהוא ככל הנראה בסופו של דבר עם כוויות שמש, מכיוון ש"כיוון שמקרן הגנה מתיישן או נחשף ליותר מדי חום או לחות, מרכיביו האחרים מתפוגגים … וגורמים להם לאבד שמש- הסביר סידני זיברטס, חוקר בריאות ותזונה של ConsumerSafety.org, לבריאות.

 

אבקת חלבון

אם היא מאוחסנת בתנאים לא תקינים, לאבקת חלבון יש פוטנציאל לגדל חיידקים, בדיוק כמו כל מזון אחר. ויותר מכך, באבקות חלבון יש עמיתים מזויפים, שאמנם זולים יותר אך אינם מכילים את אותם חומרים מזינים שעושים שם המותג. באופן מקוון, קשה לדעת מה בדיוק אתה מקבל עבור מה שמכונה שייקים בריאים.

 

פורמולה

מכיוון שלרוב פורמולה לתינוקות היא הוצאה כל כך גדולה עבור הורים טריים, אמהות ואבות רבים יפנו לאינטרנט כדי למצוא הנחות עמוקות על המוצר האבקתי.

 

עם זאת, אלא אם כן אתה רוכש מקמעונאי מקוון שבודק פעמיים שכל מוצריו אטומים ומאובטחים, כדאי לבזבז את הכסף הנוסף על פורמולה בחנות, רק כדי לדעת שהתינוק שלך צורך משהו בטוח. בנוסף, אם הנוסחה מועברת ומושארת בטמפרטורות קיצוניות זמן רב מדי, איכות המוצר עלולה להתפשר.

 

נעליים 

כל מותג וסגנון נעליים מתאימים אחרת. לכן כאשר אתה קונה זוג באינטרנט מבלי לנסות אותם, אתה עלול לגלות שהמידה האופיינית שלך קטנה מדי או גדולה מדי.

 

אם לא אכפת לך לערוך מספר נסיעות לסניף הדואר כדי להחזיר את הרכישות המקוונות שלך, אל תהסס לקנות את זוג העקבים הבא שלך באינטרנט. אחרת, תוכלו לעשות טיול אחד לחנות ולנסות כמה גדלים וסגנונות עד שיהיה לכם רגע סינדרלה.

 

למידע נוסף על קניות באינטרנט ושימוש בקופונים ניתן ללחוץ כאן.