איך לחסוך הרבה בחשבון החשמל שלך?

היום, יש לנו כמה טיפים מעולים כיצד לחסוך בחשבון החשמל שלך! תפסיק לבזבז את הכסף שלך ותפנה אותו למשהו שימושי. בית חלומות, מישהו? בוא לראות כמה מהטיפים האלה אתה כבר עושה!

 

האם אתה מתכווץ בכל פעם שאתה הולך לתיבת הדואר שלך בתחילת החודש, רק בידיעה שחשבון החשמל האדיר שלך עומד לחכות לך? אולי אתה שוקל להתנהג כאילו אתה בחופשה כדי שלא תצטרך לבדוק את הדואר שלך באותו יום… אנחנו לא נשפוט!

 

במקום לזרוק את כל הכסף שהרווחת קשה מהחלון, בצע כמה שינויים! להגיע לבית החלומות הזה מהר יותר על ידי יישום העצות הנהדרות האלה! בוא ללמוד כיצד לחסוך בחשבון החשמל שלך ולראות אם יש משהו שאתה יכול לעשות אחרת. אולי פשוט תקרא משהו חדש שלא ידעת עליו! בוא ניגש לזה.

כיצד לחסוך בחשבון החשמל שלך?

תוריד את החשבון שלך מבלי לבזבז דבר

אלו הן הדרכים הטובות ביותר שתוכלו להוזיל את חשבון החשמל מבלי להוציא שקל מהכיס! הם באמת לא קשים לביצוע ברגע שאתה משלב אותם בשגרה שלך. אבל תתפלאו כמה מהר הטיפים האלה יעזרו לכם לחסוך בחשבון החשמל שלכם!

הורד את חשבון החשמל שלך עם המכשירים הגדולים האלה

  • השתמשו במדיח הכלים במלואו – אל תפעילו את המדיח אלא אם כן הוא מלא. עדיף, אם יש לך מדיח כלים חדש יותר, הפסק לשטוף את הכלים שלך לפני הכנסתם! גרד חלקיקי מזון וכל דבר דביק באמת, אבל השאר את השאר וזרוק אותו פנימה. כן, זה אולי נשמע מגעיל, אבל תאמין לנו בעניין הזה! זה יחסוך המון כסף במים ובחשמל כשתפסיק לשטוף מראש. יבש את הכלים באוויר במקום לייבש אותם בחום. פשוט פתח את הדלת לאחר סיום מכונת הכביסה ותן להם להתייבש בעצמם. 
  • המתן להפעיל את מכונת הכביסה – אל תפעיל את מכונת הכביסה אלא אם היא מלאה! אין צורך להפעיל את מכונת הכביסה יותר ממה שאתה צריך. אם אתה באמת רוצה לחסוך קצת כסף, שטפו את הבגדים רק במים קרים. כמעט כל חומרי ניקוי הכביסה מיועדים כעת למים קרים, אז זה סופר נוח. אם אתה רוצה עוד רעיונות נהדרים כמו זה, הקפד לבדוק את פריצות הכביסה הלא שגרתיות שלנו שבוודאי ישנו את הדרך בה אתה מכבס!
  • השתמש במייבש במשורה – יבש את הבגדים שלך בכל פעם שאתה יכול! או בחוץ על חבל כביסה או בפנים על מתלה ייבוש. אם אתה צריך להשתמש במייבש שלך, הקפד לנקות את מלכודת המוך של המייבש בכל פעם שאתה משתמש בו! זה ימשיך לפעול ביעילות. לרוב המייבשים החדשים יש הגדרה של חיסכון באנרגיה, אז תמיד השתמש בזה אם אתה יכול!

דרכים אחרות לחסוך בחינם

  • כבה את האלקטרוניקה – אתה צריך להדליק רק אורות, מאווררים או אלקטרוניקה בחדר שאתה נמצא בו. כאשר האדם האחרון עוזב את החדר, ודא שהכל כבוי!
  • השתמשו בקופונים מקוונים לקניות באתרים כמו KSP.
  • השתמש באור טבעי – פתח את התריסים האלה והשתמש באור הטבעי כמה שיותר זמן לפני הדלקת האורות! זה באמת יכול לעזור להוזיל את חשבון החשמל שלך.
  • קח מקלחות קצרות יותר – זה לא רק יועיל לחשבון המים שלך, אלא גם יעזור לך לחסוך בחשבון החשמל שלך! יש המון ראשי מקלחת עם זרימה נמוכה שיפחיתו את צריכת המים והחשמל שלך כדי לחמם את המים בחצי!
  • הפעל את המאוורר – לפני הפחתת המזגן או החימום, הפעל את המאוורר! זה יגרום לחדר להרגיש קריר יותר (או חם יותר) וזה חלק קטן מהעלות של הפעלת המזגן או התנור.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://promocode1.com/.